10 вер. 2022

Створено сторінку закладу в Facebook

Колектив закладу працює в тісній взаємодії з батьками. На сторінці в Facebook "Заклад дошкільної освіти № 8 "Барвінок"" розміщено новини, відеозаняття, інформація та поради для батьків, корисні посилання та консультації спеціалістів.
1 квіт. 2022

"ВИХОВАТЕЛЬ LAND.PV" - цікаве навчання для дошкільників Павлограду

Вихователі дошкільних закладів Павлограда створили загальнодоступну групу у Фейсбуці "ВИХОВАТЕЛЬ LAND.PV" Тут ви можете знайти розвивальні відеозаняття для дітей 3-6 років.
5 лист. 2021

Тиждень безпеки "Бережімо себе, діти"

З 01.11. по 05.11.2021 р. в ЗДО №8 «Барвінок» пройшов Тиждень Безпеки « Бережімо, себе, діти», головною метою якого було поліпшення якості освітньо-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя у надзвичайних ситуаціях.
13 жовт. 2021

13 жовтня 2021 у ЗДО № 8 проведено веселу розвагу до дня Козацтва.

13 жовтня 2021 у ЗДО № 8 проведено веселу розвагу до дня козацтва. На святі знайомили дітей з життям та побутом козаків, які захищали Україну, з їхньою символікою, обрядами, традиціями, звучали пісні, ігри, сміх та жарти.
17 вер. 2021

Свято до Дня міста "Я маленький Павлоградець"

Вихованці закладу дошкільної освіти № 8 "Барвінок" вітають місто Павлоград з днем народження!
6 вер. 2021

Традиційно в В ЗДО № 8 “Барвінок ” у вересні проходить Олімпійський тиждень.

Кожний початок навчального року в закладах освіти розпочинається з «Олімпійського тижня» . Традиційно в ЗДО № 8 “Барвінок ” у вересні проходить Олімпійський тиждень.
1 вер. 2021

В ЗДО № 8 розпочався навчальний рік!

Вересень – початок навчального року не тільки в школах, але й у дошкільних навчальних закладах. 1 вересня – світлий і радісний день, коли природа одягається в яскраве осіннє вбрання.
25 серп. 2021

Дитяче свято до Дня Незалежності України та до Дня Прапора України в ЗДО № 8.

День Незалежності України – це найбільше національне свято. З нагоди Дня Незалежності України та Дня Прапора України для дітей –вихованців ЗДО № 8 було підготовлене тематичне свято, цікаві конкурси та ігри.
5 трав. 2021

Великодня казочка

Так, 5 травня в ЗДО № 8 було проведено тематичне свято "Великодня казочка", в ході якого діти познайомилися з звичаями та обрядами свята, залюбки грали в традиційні великодні ігри.
23 квіт. 2021

ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ 2021

з 19 по 23 квітня проводився Тиждень Психології ТЕМА: «Позитивне мислення – запорука емоційного здоров’я!»