Дистанційна освіта

Шановні батьки!                                                                                          Оскільки форма освітнього процесу дошкільників залежить від безпекової ситуації в Дніпропетровській  області, навчання в цьому 2023 - 2024 навчальному році продовжується в дистанційному   форматі, в асинхронному режимі.                              Але педагоги нашого закладу прикладають всіх зусиль для того щоб надати діткам необхідні знання, розважити їх та заспокоїти!

Оскільки форма освітнього процесу дошкільників залежить від безпекової ситуації в Дніпропетровській  області, комунікація з учасниками освітнього процесу в ЗДО 8 здійснюється в дистанційному форматі. Заняття проводяться в асинхронному режимі.

Педагоги закладу проводять заняття в таких формах:

• запис відеозаняття;
  • відеозапис  дидактичної гри;
  • відеозапис розваг, рухливих ігор.

Вихователі викладають розвивальні відео – заняття, розваги, руханки для дітей, та дидактичний матеріал в батьківські групи в Telegram, та в загальнодоступну групу в фейсбуці «Вихователі LAND. RY».

Враховуючи можливості дистанційної форми навчання, вимог  Санітарного  регламенту для дошкільних навчальних закладів,  зареєстрованого  14 квітня 2016 р. за № 563/28693, листа № 1/3845-22 від 02 квітня 2022 року «Про рекомендації для працівників закладів дошкільної освіти на період дії воєнного стану в Україні», загальний обсяг тижневого навантаження за віковими групами мав певні особливості:
  • тривалість занять становить:
у І молодшій групі – не більше 6 хвилин;
у ІІ молодшій групі – не більше 6 хвилин;
у середній групі – 10 хвилин;
у старшій групі – 15 хвилин.
  • кількість відеозанять, з використанням гаджетів  в розрахунку – не більше одного протягом дня.