Фізкультурно - оздоровча робота з дошкільниками

Одним з пріоритетних напрямків освітнього процесу в нашому закладі є збереження фізичного здоров’я дітей та виховання у дітей інтересу до активної рухової діяльності.

В закладі розроблена система оздоровчих та фізкультурних заходів, яка має на меті формування у дітей здоров’я і поведінкових навичок здорового способу життя:

Заняття з розвитку рухів (2 рази на тиждень)
  Фізкультурно – оздоровчі заходи:
ранкова гімнастика;
гімнастика пробудження;
комплекс фізкультхвилинок;
бесіди на валеологічні та здоров`язберігаючі  теми;
загартувальні процедури.
Форми організації рухової активності у повсякденні:
спортивні розваги та свята;
дні здоров’я;
дитячий туризм;
рухливі ігри.

Основна мета фізкультурно-оздоровчої роботи – охорона та зміцнення здоров’я, підвищення опірності й захисних сил дитячого організму,  покращення його працездатності; своєчасне формування у малюків життєво важливих рухових умінь та навичок, розвиток фізичних якостей і забезпечення належного рівня фізичної підготовленості; виховання стійкого інтересу до рухової активності, потреби в ній, вироблення звички до здорового способу життя.