Виховна робота

Виховна система ЗДО – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання та розвитку дошкільника. У дошкільному закладі відбувається моральне становлення вихованців, формування в них творчого мислення, відповідальності.

Напрямки виховної роботи:

- патріотичне виховання;

- правове виховання;

- моральне виховання;

- художньо-естетичне виховання;

- трудове виховання;

- фізичне виховання;

- екологічне виховання.

В нашому дитячому закладі проводиться значна робота по створенню умов, необхідних для виховання та розвитку здорової дитини.

Всі умови створені для отримання дітьми якісних знань, умінь і навичок.

Не відаючи, що навчаються, діти, бавлячись, граючи, спостерігаючи за довкіллям, ознайомлюючись з різними видами образотворчої діяльності, беручи участь в інсценізаціях, фантазуючи, набувають необхідних їм знань.

У наш час збільшилася кількість дітей з емоційними проблемами,  тривожних, невпевнених в собі, агресивних, це  обумовлено різними причинами, серед яких: негативний вплив телебачення на розвиток дитини, завишені вимоги до дітей, зайнятість батьків, їх страхи і невпевненість у майбутньому,  та ін.

Емоційні розлади у дітей – явище поширене, складне та різноманітне за своїми причинами та проявами. Вони впливають на життя дитини, оскільки є джерелом постійних труднощів у спілкуванні, проблем у поведінці та навчанні. Від того, який у дитини емоційний стан, залежать її світосприйняття та здатність об’єктивно оцінювати  свої можливості та вчинки.