Сторінка музкерівника

В ЗДО № 8 працює музичний керівник, Хоміч Олена Миколаївна

Креативна, творча, талановита, яскрава.

Має  досвід роботи з дітьми (26 років педагогічного стажу), працює з  віддачею.

Організовує і проводить змістовні, веселі і цікаві заходи разом з дітьми. Добре знає кожного з дітей, їх таланти і можливості, намагається допомогти дитині проявити свої творчі здібності.

На музичних заняттях знайомить дітей з класичними музичними творами та навчає дітей слухати музику, співати, танцювати, ритмічно рухатись та грати в музичні ігри. Привчає дітей бачити в навколишньому житті яскраві кольори, чарівну музику. Свята та розваги, які проводяться з дітьми, свідчать про високий рівень групових та індивідуальних форм роботи.

Олена Миколаївна креативно підходить до виконання завдань Базового компоненту дошкільної освіти, творчо співпрацює при проведенні занять та розваг з вихователями, дає дітям можливість на кожному занятті виявити своє внутрішнє "я". Методи та прийоми, які використовує музичний керівник, дають змогу виявити обдарованих, здібних дітей та розкрити їхній творчий потенціал.

Дитина творить словом, черпаючи в навколишньому світі матеріал для нових уявлень і роздумів. Тому музичне виховання є могутнім засобом, який сприяє всебічному і гармонійному розвитку особистості.