17 трав. 2018

В ЗДО № 8 «Барвінок» відсвяткували «День вишиванки».

Вишиванка– національна святиня, що символізує духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.
14 трав. 2018

тиждень безпеки дитини. 2018

ВЧИМОСЯ ЖИТИ БЕЗПЕЧНО!!!
24 лист. 2017

відкриття проекту "Кімната психологічного розвантаження"

В нашій кімнаті психологічного розвантаження створені оптимальні умови для швидкого й ефективного зняття емоційного перена¬пруження дітей, відновлення працездатності, проведення психоте¬рапевтичних заходів із дорослими й дітьми різного віку.
19 вер. 2017

СВЯТКУЄМО РАЗОМ!

Педагоги нашого закладу приймають участь у виставці дитячої творчості в дитячому парку і проводять майстер - клас з обє,мної аплікації
7 квіт. 2017

Розвага, присвячена святу "Благовіщення"

дітей познайомили з історією свята Благовіщення, з традиціями , що супроводжують це свято
11 січ. 2017

Святкуємо Різдво!

Відповідно до наших традицій в садочку проводиться весь цикл українських народних та обрядових свят. Так 6 січня 2017 року відбулося загальносадове свято, присвячене Різдву
13 вер. 2016

"Олімпійський тиждень" в дитячому садку

весь тиждень в дитячому садку проводилися спортивні свята та розваги
5 груд. 2015

наші малята вчаться читати

три групи нашого закладу розпочали навчання дітей дошкільного віку читанню за авторською методикою Л. Шелестової «Розвивальне читання»
16 жовт. 2015

Спішіть до нас на осінній ярмарок!

працівники та вихованці ДНЗ № 8 запрошують всіх - всіх на осінній ярмарок!
10 квіт. 2015

конкурс "Петриківка - душа України"

в ДНЗ № 8 проводиться конкурс петриківського розпису