Освітній процес

Організація навчально – виховного процесу здійснюється згідно з:
  законом України «Про освіту»,
  законом  «Про дошкільну освіту»,
  Конвенції про права дитини,
  Базовим компонентом дошкільної освіти.
  програмою розвитку дитини: "Українське дошкілля",
  програмою розвитку дитини"Дитина",
  комплексною програмою розвитку дитини"Соняшник",

Педагогічний колектив спрямував свої зусилля на створення умов для:
забезпечення гармонійного та різнобічного розвитку особистості,
 на формування у дитини соціального досвіду,
 на забезпечення умов для повноцінного фізичного та розумового розвитку.

Програмно – методичне забезпечення освітнього  процесу ЗДО відповідає переліку навчальних видань, рекомендованих Міністерством освіти і науки України для використання в дошкільних навчальних закладах, а саме:
  1. Оновлена програма розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля»;
  2. Програма розвитку  дітей від пренатального періоду до трьох  років «Оберіг»;
  3. Комплексна програма розвитку, навчання та виховання дітей дошкільного віку «Соняшник»

Та додатково використовуються парціальні освітні програми:

1. Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура»;
  2. Програма з основ здоров‘я та безпеки життєдіяльності дітей  «Про себе треба знати, про себе треба дбати»;
  3. Програма художньо – естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку «Радість творчості»;
  4. Програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі  «Грайлик».
  5. Програма з раннього читання Л. Шелестової «Розвивальне читання для дошкільнят»
Шановні батьки!                                                                                          Оскільки форма освітнього процесу дошкільників залежить від безпекової ситуації в Дніпропетровській  області, навчання в цьому 2023 - 2024 навчальному році продовжується в дистанційному   форматі, в асинхронному режимі.                              Але педагоги нашого закладу прикладають всіх зусиль для того щоб надати діткам необхідні знання, розважити їх та заспокоїти!

Схема  організованої діяльності вихователя з дітьми

мовленнєве спілкування
•    грамота
•        розвиток рухів
•            музичне виховання
•                  образотворче мистецтво
•                        ознайомлення з природою
•                            навколишній світ
•                                 народознавство
•                                      валеологія
•                                          сенсорне виховання
•                                               логіка
•                                                   цікава математика

Через гру, індивідуальний підхід до кожної дитини, співпрацю з батьками, під час занять, прогулянок, свят, розваг – педагоги забезпечують загальний розвиток дитини.
Зберегти і відновити психічне здоров’я  Ваших дітей допоможе практичний психолог.
Музичний керівник допоможе дітям перенестися у світ прекрасного, втілити дитячі мрії у життя.
Розвивають спритність, силу та задовольняють свій потяг до постійного руху  діти в просторій спортивній залі.
 Відпочити та побавитися під час несприятливої погоди на вулиці діти йдуть в кімнату психологічного розвантаження.
 Для профілактики простудних захворювань  діти відвідують соляну шахту .