15 квіт. 2021

Тематичний конкурс "Оселя талановитих малюків"

В закладі проведено конкурс робіт в нетрадиційній техніці малювання. виставка пройшла цікаво, роботи вражали своєю незвичністю та креативністю.
5 бер. 2021

«Подарунок для жінок – захисниць до 8 березня »

Колектив ЗДО № 8 «Барвінок» організував акцію «Подарунок для жінок - захисниць». Зібрали для захисників солодощі, смаколики, сувеніри-вітання, предмети гігієни, власноруч виготовили поробки, намалювали малюнки зі словами вдячності. Батьки дітей прийняли активну участь в зборі подарунків.
1 бер. 2021

01.03.2021 Участь в благодійній акції "Happy Мяу для Мурчика"

Вихованці ЗДО № 8 "Барвінок" відділу освіти Павлоградської міської ради прийняли участь у акції "Щаслива лапа".
21 лют. 2021

Міжнародний день рідної мови в ЗДО № 8 «БАРВІНОК»

У п’ятницю, 21 лютого 2020 року, дошкільнята ЗДО № 8 долучилися до відзначення Міжнародного Дня рідної мови. Цей день у дошкільному закладі був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство.
15 січ. 2021

День БАНТИКА

В нашому садочку серед похмурої зими і набридлого карантину раптом розквітли діти!
28 груд. 2020

Новорічна казка

Новий рік – чарівний час. Час доброї казки та очікування дива, одне з найулюбленіших свят для дітей.
1 вер. 2020

Правила роботи дошкільного закладу в умовах адаптивного карантину

1. Вхід батькам в групи та на ділянки закладу заборонено. 2. На територію закладу вхід тільки у захисних масках. 3. Прийом дітей здійснюється з 7.00 до 8.30 на центральному вході. 4. Заборонено приносити в заклад м’які іграшки. 5. Діти з температурою вище 37,2 0С або з ознаками респіраторного захворювання до закладу не приймаються. Дякуємо за розуміння. Бажаємо здоров’я!
22 лист. 2019

Спортивне свято для дітей старших груп "У пошуках скарбів"

інструктор з фізкультури ДНЗ № 8 стврила для дітей спортивне свято. Діти разом з лісовими друзями, добряком Вовком та хитрукною Личсичкою, шукали скарби. В ході веселих естафет, конкурсів та вирішення загадок діти знайшли скарб, який виявився ще й смачним. В останній день тижня, пятницю, педагоги створили дітям умови для активного відпочинку, розвивали рухові навички, навички взаємодопомоги, а також викликали позитивний настрій, який діти понесли в свої родини.
11 жовт. 2019

Літературне свято в ДНЗ № 8

В дошкільному навчальному закладі № 8 «Барвінок» 11 жовтня 2019 року відбулося літературне свято, присвячене творчості поетів Павлоградщини. А саме: поетесі, письменниці, казкарці - Гулєвскій Галині Іванівні. В різних видах діяльності з дітьми ми використали її твори та отримали чудовий дитячий мюзикл на якому була присутня поетеса. Всі її літературні твори пронизані душевністю та любов’ю до дітей.
13 вер. 2019

ОСІННІЙ ЯРМАРОК

В ДНЗ № 8 відбувся осінній ярмарок! Педагоги, діти та батьки представили на ярмарку креативно оформлені дари осені, цікаві поробки з природнього матеріалу та смачні кулінарні шедеври! . Ніхто не піщов з ярмарку сумний та голодний!