наші малята вчаться читати

5 груд. 2015
три групи нашого закладу розпочали навчання дітей дошкільного віку читанню за авторською методикою Л. Шелестової «Розвивальне читання»

Під час навчання дітей дошкільного віку читанню за авторською методикою Л. Шелестової «Розвивальне читання» у малят відбувається інтелектуальний, мовленнєвий,емоційно - вольовий розвиток. головне, що цей процес поєднується із задоволенням їхніх потреб та інтересів, а отже, викликає позитивні емоції. Перед дітьми не ставиться завдання якнайшвидше оволодіти технікою читання, а завдання вихователя – викликати позитивні емоції, радісний настрій, бажання виконувати ігрові вправи та завдання. Діти виконують пізнавальні завдання, використовуючи різні види діяльності (малювання, ліплення, конструювання, аплікація, співи, танці).