Створено сторінку закладу в Facebook

10 вер. 2022
Колектив закладу працює в тісній взаємодії з батьками. На сторінці в Facebook "Заклад дошкільної освіти № 8 "Барвінок"" розміщено новини, відеозаняття, інформація та поради для батьків, корисні посилання та консультації спеціалістів.

Батьки мають змогу спостерігати за організацією роботи закладу, знаходити відповіді на запитання щодо виховання і розвитку дітей на сайті закладу, який регулярно оновлюється матеріалами з питань дошкільної освіти.

В кожній віковій групі створені Вайбер – групи, де в чаті викладають інформацію для батьків, фото та відео звіти, та проводиться зворотній зв’язок між вихователями та батьками. З метою узагальнення запитів батьків адміністрація закладу та спеціалісти через Вайбер – групи проводять анкетування та опитування батьків та здійснюють щоденний дистанційний моніторинг стану здоров’я дітей.

сторінку закладу можна знайти за посиланням https://www.facebook.com/groups/462665702147625