Літературне свято в ДНЗ № 8

11 жовт. 2019
В дошкільному навчальному закладі № 8 «Барвінок» 11 жовтня 2019 року відбулося літературне свято, присвячене творчості поетів Павлоградщини. А саме: поетесі, письменниці, казкарці - Гулєвскій Галині Іванівні. В різних видах діяльності з дітьми ми використали її твори та отримали чудовий дитячий мюзикл на якому була присутня поетеса. Всі її літературні твори пронизані душевністю та любов’ю до дітей.

В дошкільному навчальному закладі № 8 «Барвінок»  11 жовтня 2019 року відбулося літературне свято, присвячене творчості поетів Павлоградщини. А саме: поетесі, письменниці, казкарці - Гулєвскій Галині Іванівні.

Галина Іванівна народилася  на Павлоградщині. Вона є автором декількох поетичних збірок. «Калейдоскоп чарівних снів» є основною збіркою, яку ми опрацювали в своєму закладі. З під її пера вийшли вірші, пісні, казки, загадки, які подобаються дітям різного віку.

В різних  видах  діяльності з дітьми ми використали її твори  та отримали чудовий дитячий мюзикл на якому була присутня поетеса. Всі її літературні твори пронизані душевністю та любов’ю до дітей.